هوا شناسی
آرشیو اخبار
گالری تصاویر
فدراسیون
کردستان

  ادامه جستجو ها برای یافتن کوهنورد تهرانی:


ادامه جستجو ها برای یافتن کوهنورد تهرانی:

انجمن پزشکی کوهستان ایران: بدنبال مفقود شدن یکی از کوهنوردان تهرانی از تاریخ 28 آذر ماه 1393 در ارتفاعات شمالی تهران و جستجو های انجام گرفته در روزهای 28، 29 و 30 آذر ماه متاسفانه هیچ آثاری از کوهنورد مورد نظر یافت نشده است.

این کوهنورد 61 ساله که دارای سابقه مشکل قلبی نیز می باشد در پی صعود انفرادی از مسیر گلابدره در عصر روز جمعه به منزل بازنگشته که نگرانی خانواده را به همراه داشته و خانواده و دوستان وی به امدادگران کوهستان هلال احمر و کارگروه جستجو و نجات فدراسیون اطلاع داده که در غروب روز جمعه 28 آذر ماه تیم های جستجو و نجات برای یاقتن وی اعزام می شوند ولی اثری از وی یافت نمی شود.

روز شنبه 29 آذر ماه نیز مجددا دو تیم جستجو و نجات به منطقه از دو مسیر مختلف عازم می شوند که جستجو ها بی نتیجه می ماند در هر دو روز وضعیت هوایی مساعد نیوده و با بارش سنگین همراه بوده است. روز گذشته 30 آذر ماه جستجو ها ادامه می یابد ولی بدلیل مه و بارش شدید موفقیتی در یافتن وی نمی یابند.

صبح امروز با فراخوان از کوهنوردان هیئت کوهنوردی شمیرانات و گروه کوهنوردی همت شمیرات دو اکیپ 4 نفره از مسیر گلابدره و یک تیم از امدادگران کوهستان هلال احمر با صعود از مسیر کلکچال و فرود از مسیر گردنه کلکچال جستجو ها را ادامه دادند.

صبح امروز نیز دکتر حمید مساعدیان مسئول جستجو و نجات فدراسیون کوهنوردی و صعودهای ورزشی ضمن حضور در پایگاه امداد و نجات کوهستان دربند وضعیت جستجوی کوهنورد مزبور را از نزدیک پیگیری نمودند.

طبق آخرین گزارش های رسیده تیم های جستجوی اعزامی امروز نیز در ساعت 15.30 به پایگاه امداد و نجات دربند بازگشته و نتیجه ای از تلاش های خود نیافته اند. از امشب نیز هوای ارتفاعات توچال متغیر بوده و با احتمال بارش همراه خواهد بود. 

برگرفته از سایت موسسه علمی پزشکی کوهستان ایرانیان. farid.bayzidnezhad.- دوشنبه 1 دی ماه 1393- ساعت 23.43   نام   

 ایمیل     

متن