هوا شناسی
آرشیو اخبار
گالری تصاویر
فدراسیون
کردستان

  صعود زمستانی فرزند کردستان (محمد سجادی ) در قالب تیم ملی کوه‌نوردی «امید» به قله «آرارات»در ترکیه


تیم امید کشورمان که از تابستان سال جاری اردوهای تدارکاتی را سپری کرد جهت آمادگی و تجربه برون مرزی دوشنبه هفته جاری عازم شهر دوبایزید ترکیه جهت صعود به قله آرارات گردید. این تیم متشکل از 14 پسر و 4 دختر به همراه کادر 6 نفره در این برنامه شرکت کرد ولی متاسفانه 4 عضو پسر این گروه بدلیل مشکل خروج از کشور از همراهی این تیم بازماندند. در نهایت تیم اعزامی پس از یک روز فعالیت صبح  جمعه 24 بهمن موفق به صعود قله آرارات در ترکیه گردید ...

این موفقیت را به یکایک عزیزانی که از ابتدای اردوها به عنوان ورزشکار یا مربی تیم را همراهی نمودند و همچنین هیات های کوه‌نوردی استانها که دلسوزانه از اعضای تیم پشتیبانی کردند تبریک می گوئیم.
لازم به ذکر است کلیه نفرات تیم پس از صعود، جمعه شب را در کمپ دوم به  سربرده روز شنبه به شهر دوبایزید بازگشتند.

اسامی نفرات تیم عبارت بودند از؛ آقایان: صابر رحیمی، عطا سید حقیقی، سهند جمشیدی، محمد سجادی از کردستان، احد درویش زاده، جواداله یارنژاد، کیوان قادرپور، رضا فتاح قاضی، مرتضی نادی، هادی محرمی، مهدی بیگدلی، مهیارکفاش، منصور عزیزی و علی گلیج. بانوان: نرگس گودرزی، سمانه نادری، نسترن گودرزی مهری یغمایی. سرپرست تیم : اقبال افلاکی، مسئول فنی: جلال چشمه قصابانی، مربیان: محمد نصیری، حسین مقدم و نادیا اسمی خانی و پزشک تیم: دکتر طالویی.

کانون کوه نوردان کردستان نیز این موفقیت را به مردم شریف کردستان و جامعه ورزشی و مخصوصا کوه نوردان استان از صمیم قلب تبریک عرض می نماید.

منبع : سایت فدراسیون کوه نوردی ایران

ارسال شده توسط . farid.bayzidnezhad.  شنبه 25بهمن ماه 1393- ساعت 21.39


   نام   

 ایمیل     

متن