هوا شناسی
آرشیو اخبار
گالری تصاویر
فدراسیون
کردستان

  رای گیری Millet/گشایش مسیر بر روی برج بزرگ ترانگو


گشایش مسیر بر روی برج بزرگ ترانگو , ایده ای بلندپروازانه بود که در اکسپدیشن  ایرانی سال 2012 برج بی نام ترانگو به ذهن برخی از اعضاء آن تیم رسوخ نمود.سال گذشته به اتفاق جمعی از دوستان تصمیم گرفتیم که درصورت مهیا شدن شرایط لازم در سال 94 برای تحقق این رویا تلاش کنیم.

هنوز نفرات اصلی تیم ما کاملا" نهایی نشده اند اما اعضاء این تیم متشکل از افرادی خواهد بود که پیش از این در برنامه های شاخص دیواره نوردی ایران در سالیان اخیر حضور داشته اند برنامه هایی چون: صعود برج بی نام ترانگو-صعود زمستانه48-تلاش زمستانه بر روی دیواره آزادکوه , گشایش مسیر دیواره علم کوه و ... .

چند نفر از سنگنوردان شاخص کشور نیز که در برنامه های مزبور حضور نداشته اند نیز آمادگی خود را برای حضور در این تیم اعلام نموده اند.

امسال نیز شرکت Millet برای انتخاب یک پروژه کوهنوردی اقدام به نظر سنجی نموده است که تیمهایی از سراسر جهان در این نظر سنجی حضور یافته اند.

برنده این نظرسنجی این شانس را خواهد داشت که از حمایت مالی این شرکت برخوردار شود. البته این حمایت تنها شامل بخشی از هزینه های این تیم خواهد شد و ما تلاش داریم که حامیان مالی حتی قوی تری پیدا کنیم اما به هرحال پیروزی در این نظر سنجی شوک روحی مثبتی برای تیم ما خواهد بود.  و رای آوردن در این نظر سنجی می تواند به نهایی شدن هرچه سریعتر اعضا این تیم نیز کمک کند.
اعضاء این تیم مطمئنا" بهترینهای دیواره نوردی ایران نخواهند بود اما سعی بر آن خواهد شد که جمعی از دیواره نوردان آماده و شایسته ایرانی در این تیم حضور یابند.

کمک به اجرای این برنامه و برنامه هایی از این دست کمک به پیشرفت کوهنوردی کشور است و درصورت اجرای این برنامه و تلاش یک تیم ایرانی برای گشایش مسیر بر روی یکی از بزرگترین و دشوارترین دیواره های دنیا تجربیات ارزشمندی نصیب اعضاء تیم خواهد شد که این تجربیات مطمئنا" دراختیار سایرکوهنوردان ایرانی قرار خواهد گرفت و به رشد کوهنوردی کشورمان کمک خواهد نمود.

برای ارسال رای بر روی تصویر زیر کلید کنید و در صفحه باز شده بر روی گزینه رای دهی کلیک کنید .

 
منبع : وبلاگ همطناب من ( مهدی فرهادی )

کانون کوه نوردان کردستان

ارسال شده توسط . farid.bayzidnezhad.   دوشنبه 10 فروردین ماه 1394- ساعت 09.00


   نام   

 ایمیل     

متن