هوا شناسی
آرشیو اخبار
گالری تصاویر
فدراسیون
کردستان

  نشان جدید فدراسیون بین المللی صعودهای ورزشی IFSC


A New Identity for the IFSC

مجمع عمومی سالانه فدراسیون بین المللی صعود های ورزشی IFSC روز 14 مارس در سوئیس – بادن، برگزار شد. در این مجمع 80 نفر از 32 کشور جهان حضور داشتند. دو تن از مقامات فدراسیون کوهنوردی و صعودهای ورزشی ایران نیز از اعضای شرکت کننده در این مجمع بودند.

در این مجمع از لوگو جدید فدراسیون بین المللی صعودهای ورزشی رونمایی شد. مارکو ماریا اسکولاریس، رئیس IFSC می گوید لوگو جدید نمادی از یگانگی و اهداف جهانی ما است.

IFSC از سال تاسیس اش ( 2007) تا کنون؛ در واقع در عمر 8 ساله اش؛ در همه زمینه ها ازچمله افزایش اعضا ( فدراسیون های ملی)، فعالیت ها، برگزاری مسابقات بین المللی و....؛ حرکتی رو به جلو داشته است. IFSC خیلی سریع از اروپا پرکشید و امریکا و آسیا را زیر بال و پر خود گرفت. معدل سنی قهرمانان  IFSC در محدوه 20 سالگی است. 56 درصد قهرمانان در سنین 16 تا 24 سالگی قرار دارند. در دو سال اخیر پوشش خبری تلویزیونی از مسابقات صعودهای ورزشی بنحو چشم گیری افزایش یافته است. مسابقات ورشی به صورت زنده توسط 210 کشور جهان در یوتیوب دیده می شوند. صعودهای ورزشی، ورزشی است جذاب،  ورزشی است برای همه: پیر، جوان، کودک، زن، مرد، با هر سطحی از توانایی جسمی حتی با معلولیت، ورزشی است که با سرمایه گزاری کم می تواند همه جا قابل دسترس عموم باشد و....

 - صعود های ورزشی در برنامه بازی های جهانی The World Games قرار دارد. سال گذشته  آدام اوندرا توسط انجمن بین المللی بازی های جهانی به عنوان قهرمان سال 2014 برگزیده شد.

- صعودهای ورزشی در برنامه مسابقات جهانی دانشگاه ها 2016 – قرار دارد.

- صعودهای ورزشی در برنامه اتحادیه بین المللی فدراسیون های ورزشی قرار دارد.

- صعودهای ورزشی در سه رشته لید، سرعت و بولدر به صورت نمایشی توسط کمیته بین المللی المپیک، در بازی های المپیک جوانان – نانجینگ 2014 قرار گرفت.

- و.....

و همین حرکت های رو به جلو همراه با ویژگی منحصر بفرد صعودهای ورزشی است که باعث شده تا IFSC لوگوی خود را تغییر دهد. بله، لوگوی جدید باید ارزش های جدید را نمایندگی کند.

مدیر بازاریابی و ارتباطات IFSC می گوید:  

صعود های ورزشی ارزش های نابی دارند: ورزشی برای همه، جهانی، با برابری جنسیتی، سلامت جسم و ذهن، پر تحرک و چالشی. این ارزش ها توسط قهرمانان ما خلق شده اند. لوگو جدید مبین این ارزش هاست و طراحی آن برای همه ی مردم در سراسرجهان قابل فهم است.

منبع: انجمن کوه نوردان ایران

کانون کوه نوردان کردستان

ارسال شده توسط . farid.bayzidnezhad.    شنبه 22 فروردین ماه 1394- ساعت 16.50

    نام   

 ایمیل     

متن