هوا شناسی
آرشیو اخبار
گالری تصاویر
فدراسیون
کردستان

  کارگاه آموزشی "بهمن شناسی و اصول مقابله با آن" برای اعضای کانون کوه نوردان کردستان


دوره ی آموزشی "بهمن شناسی و اصول مقابله با آن"
(دوشنبه 13/10/1395)
 
مسئول برنامه: کانون کوهنوردان کردستان
مدرس: سیدواسع سیدموسوی
 
 
بنیان تحول و ضامن موفقیت های آتی هر جامعه ای در عصر حاضر "آموزش و توانمندسازی نیروی انسانی" آن جامعه است. جامعه ی ورزشی نیز از این قاعده مستثنی نیست چه بسا جهت رسیدن به اهداف و رسالت خویش مستلزم به کارگیری برنامه ها و روش های نوین آموزشی است.
کمیته ی آموزش کانون کوه نوردان کردستان نیز با درک این مهم و در ادامه ی برنامه های آموزشی خود طبق برنامه تدوین شده ی این کمیته به سرپرستی آقای فرید بایزیدنژاد، اقدام به برگزاری دوره ی "بهمن شناسی و اصول مقابله با آن" در هفته ی جاری نمود . مدرس این دوره از مربیان با تجربه ی کانون و هیمالیانورد کردستان آقای سیدواسع سیدموسوی است که جلسه ی اول آن با حضور بیش از 30 نفر از اعضا در فضای آموزشی ساختمان جدید کانون مجهز به سیستم ویدیو پروژکشن در ساعت 6 بعد از ظهر روز دوشنبه 13 دیماه سال جاری برگزار شد.
در این جلسه اصول اولیه بهمن شناسی، انواع آن و عوامل بوجود آوردن بهمن از سوی آقای سیدموسوی تشریح و آموزش داده شد.

همچنین در زمان استراحت میان برنامه جلسه، گواهینامه های (صادره از فدراسیون کوه نوردی ایران) اعضایی که موفق به گذراندن دوره ی کارآموزی کوهپیمایی شده بودند از سوی مدیرعامل و اعضای هیات مدیره ی کانون به ایشان تقدیم گردید.

لازم به ذکر است جلسه ی بعدی دوره ی بهمن شناسی  ساعت  18روز دوشنبه مورخ 20/10/95 در محل ساختمان کانون کوه نوردان کردستان برگزار خواهد شد.
 
(کمیته ی آموزش کانون کوه نوردان کردستان – 13/10/95)

کانون کوه نوردان کردستان

ارسال شده توسط . farid.bayzidnezhad.  دوشنبه  13 دی ماه 1395- ساعت 23.38

 

    نام   

 ایمیل     

متن